Restaurace Jilemnice: Kvalitní jídlo a skvělý servis pro špičkový zážitek

18.01.2023

Restaurace Jilemnice se nachází na Benecku, mezi Vrchlabím a Jilemnicí. Těšit se můžete na skvělé jídlo, přátelskou atmosféru a profesionální servis. Navíc je ideálním místem pro rodinné oslavy, svatby nebo firemní akce.

Restaurace Jilemnice

Restaurace Jilemnice disponuje moderní kuchyní. Navíc díky otevřené kuchyni můžete během čekání sledovat, jak vaše jídlo vzniká pod rukama kuchařů. Využívány jsou denně čerstvé suroviny, přičemž jídelníček je upravován dle sezóny. Proto kuchaři používají především sezónní kvalitní suroviny, které navíc mnohdy pochází z nedalekého okolí. Mají tak jasný původ, čeká vás špičkový pokrm, který si rozhodně zamilujete.

Jilemnice restaurace

Pokud se rozhodnete vyrazit do Jilemnice, restaurace vás s radostí uvítá. V okolí vás čeká spousta možností na výlet - Benecko je krásnou oblastí v Krkonoších. Můžete se zde tedy rovnou ubytovat, či jen vyrazit na oběd. V jídelníčku najdete českou klasiku, ale i mezinárodní kuchyni. Jídla jsou přitom inspirována přírodními cykly a přirozeným vztahem surovin. Ochutnejte chutě z celého světa a nechte se okouzlit zapomenutými českými specialitami v novém kabátku.

Restaurace v Jilemnici

Díky kapacitě až 120 osob je restaurace v Jilemnici ideálním místem i pro svatby a různé oslavy. Uvnitř lze připravit tabuli pro 4 až 80 osob, kapacita je pak ještě rozšířena díky venkovní terase. Navíc je k dispozici salonek pro 40 osob, můžete tak mít soukromí. Restaurace se skvěle hodí pro rodiny, přátelé, ale i obchodní partnery či velké oslavy. Personál pro vás může ke speciální příležitosti připravit bohatý raut, ať už v tradiční podobě, či spíše neformální.

Restaurace TOP Benecko vás okouzlí skvělým jídlem a příjemnou atmosférou. Místní kuchyni si přitom můžete užít při různých příležitostech.