Restaurace TOP Benecko Vám připraví prostředí pro nezapomenutelnou svatbu

05.10.2020

Svatba a samotný svatební obřad jsou pro každého člověka jedním z nejemotivnějších a také nezapomenutelných životních okamžiků. Kde ale uspořádat nádhernou svatební hostinu? Benecko restaurace je jedním z nejlepších míst v Krkonoších.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Jaký je interiér restaurace?

Benecko restaurace se nachází mezi Jilemnicí a Vrchlabím, kde je nádherná příroda. Horalové a místní obyvatelé přeci jen nedají na Krkonoše dopustit. Tomu odpovídá i interiér TOP restaurace Benecko, který je zařízen moderně, avšak zároveň velmi vkusně a příjemně. Již po otevření dveří na vás dýchne příjemná atmosféra a nepochybně vás do nosu praští i vůně právě připravovaných jídel.

Kolik se do restaurace vejde hostů?

Svatby by se daly rozdělit do dvou kategorií. Malé obřady v rodinném kruhu a pak velké svatby pro několik desítek osob, o nichž se ještě hodně dlouho mluví. Už nemusíte řešit, kam do restaurace na Benecku, protože moderní horská restaurace nabízí všechno, co budete potřebovat. Uzavřený salonek až pro 40 osob, nebo celý vnitřní prostor, jehož kapacita je až 80 míst. Pokud by i to bylo málo, je možné za příznivého počasí využít venkovní terasu, na níž je dalších 120 židlí.

Jaké speciality můžete ochutnat?

Svatební hostina samozřejmě není jen tak obyčejná žranice. Na stole by se měly objevit vybrané speciality jak z Krkonoš, tak i ze světa. Plné rezervace restaurace Benecko jenom dokazují, že právě tady si pochutnáte. Na svatební tabuli se může objevit jak tradiční krkonošské kyselo, tak hovězí steak na víně s opečenými bramborami nebo třeba dančí roláda se špenátem na houbové omáčce.

Ideální restaurace na svatební hostinu Benecko vás ráda přivítá. Stačí si rezervovat dostatečně dopředu celý interiér, nebo pouze uzavřený salonek.