Rodinný hotel může nabídnout víc než jen příjemné prázdniny

15.10.2020

Pobyt plný aktivit, nových zážitků, krásné přírody a také výborného jídla - to jsou hlavní předpoklady, které by měl splňovat rodinný hotel. V Česku se snaží vycházet rodinám vstříc naprostá většina ubytovacích zařízení. Některé však mají před jinými náskok díky své lokalitě. Jednou z těch, které byste rozhodně měli zahrnout do svého prázdninového itineráře, je Benecko.

Rodinný hotel TOP Benecko
Rodinný hotel TOP Benecko

Jaro, léto, podzim, zima - na Benecku je vždy prima

Je úplně jedno, v kterém ročním období se sem vyberete. Benecko skýtá kromě překrásné krkonošské přírody nepřeberné množství aktivit, co zde můžete podniknout. Vesměs všechny jsou určeny jak pro děti, tak pro dospělé. Zdejší hotely proto nezapomínají ani na své nejmenší hosty a dělají vše proto, aby se zde všichni cítili komfortně a příjemně. Každý rodinný hotel nabízí vkusně zařízené rodinné pokoje poskytující dostatečný prostor, samozřejmostí je i wi-fi připojení.

Vydejte se do vzdušných lázní

Jednou z největší zdejších atrakcí, kterou svým hostům zcela jistě doporučí každý dobrý hotel pro rodiny s dětmi, jsou krkonošské vzdušní lázně. Kromě nich zde můžete s dětmi lovit "kešky", protože zdejší zákoutí jsou mekkou geocachingu. Skvěle se provětráte na in-linech, nebo můžou odvážnější milovníci adrenalinu zkusit trekovou trať na horských kolech.

Ideální místo pro kolektivní vyžití

Benecko je skvělé po všech stránkách, proto není divu, že sem každý rok míří celé turnusy školáků. Nabídka ubytování pro školy v přírodě je tady víc než bohatá. Stejně tak se těší velké oblibě i v zimě. Zdejší podmínky jsou jako stvořené pro parádní lyžovačku. Benecko má k dispozici čtyřsedačkovou lanovku, 12 vleků, dětské pásy a několik variant běžkařských tratí. Umělé zasněžování a upravené sjezdovky a tratě jsou samozřejmostí.

Ať už se sem vypravíte kdykoliv, rozhodně nebudete litovat.