Samolepky na helmu: Praktická ozdoba nejen na hokejové vybavení

05.11.2021

Samolepky mají různé využití, ovšem kromě ozdobné funkce nabízí také praktické využití. Díky nim si totiž můžete označit své sportovní náčiní, takže ho rychle rozpoznáte i mezi ostatními kusy třeba v týmové šatně.

Samolepky na helmu

Prvním z typů samolepek jsou samolepky na helmu. Ty jsou nabízeny v jednoduchém kruhovitém tvaru, přičemž motivem může být vlajka doplněna o vaše číslo. Nejmenší velikostí je 20x20 milimetrů, přičemž vzhled si můžete zcela přizpůsobit. Ať už chcete své vlastní logo či motiv, anebo změnit barvu pozadí, barvu písma a font. Díky webovému editoru zvládnete snadno vytvořit originální návrh, ze kterého pak bude vytvořena samolepka. Nabízena je také samolepka pouze čísel na helmu, případně také na brusle.

Samolepky na hokejku

Vzhledem k tomu, že jsou všechny produkty v té nejlepší kvalitě, mají dlouhou životnost a jsou odolné proti poškrábání, vodě i zimě. Skvělou volbou jsou tak i samolepky na hokejku. Mezi oblíbené motivy patří vlajka doplněna o vaše vlastní jméno, i zde si však můžete vytvořit libovolný motiv, který se vám bude líbit a označí tak originálním způsobem vaši hokejku či třeba láhev na pití. Jednoduše samolepku nalepíte na jakékoliv vybavení, které chcete vylepšit.

Samolepky na kolo

Jestliže patříte mezi vášnivé sportovce, kteří se věnují cyklistice - ať už na amatérské či profesionální úrovni, můžete si rám kola také vyzdobit samolepkou. Samolepky na kolo se podobají těm na hokejkám, jedná se o vlajku doplněnou o libovolný nápis. Vybírat můžete z různých vlajek, velikostí i barev a druhů písma. Zvládnete si tak vytvořit originální doplněk.

Samolepky jsou praktickým způsobem, jak jednoduše označit své vybavení, aby se vám neztratilo mezi tím ostatním. Kromě toho však vypadají skvěle a stanou se tak i ozdobou.