Schuslerovi soli užívám již jeden rok a jsem nadmíru spokojená

15.01.2021

Schuslerovi soli pravidelně užívám již jeden celý rok a musím uznat, že jsem s nimi nadmíru spokojená. Soli jsou v podstatě minerální živiny, jejichž rovnováha je v našem těle velmi důležitá, jelikož díky správnému vyvážení těchto minerálů v těle, jsme zdraví. Já osobně jsem se před pěti lety potýkala s rakovinou prsu, která mi byla diagnostikována po pravidelném lékařském vyšetření u mého lékaře a nebýt toho, že si potrpím na preventivní prohlídky všeho druhu, nejspíše by mi lékaři již nebyli schopni pomoci tak skvěle, jako to dokázali nyní. A právě v okamžiku, kdy jsem se zcela vyléčila, jsem začala užívat právě Schuslerovi soli, které mě stále udržují v kondici a vděčím jim za svou rychlou rekonvalescenci po velmi náročných chemoterapiích, které jsem v uplynulých letech prodělala.

Schuslerovi soli
Schuslerovi soli


Schuslerovi soli doplňují deficit minerálů v mém těle

Schuslerovi soli, které se správně nazývají Schuslerovy soli, ovšem lidé je často vyhledávají právě pod prvním zmíněným zněním, doplňují potřebný deficit minerálů v mém těle. Je totiž prokázáno, že tělo umí přijímat minerální anorganické látky pouze obtížně avšak v homeopatické podobě je tělo umí přijmout daleko lépe. Zejména díky tomuto faktu jsou Schuslerovi soli tak oblíbené u všech věkových kategorií. Schuslerovi soli dokonce mohou užívat i malé děti, kterým se tabletka soli doporučuje nadrtit a následně smíchat s vodou. Prokazatelné výsledky jsou totiž známy nejen u dospělých nýbrž také u dětí, kterým nedělá sebemenší problém tento doplněk minerálních látek pravidelně užívat.

Celá rodina si Schuslerovi soli zamilovala

Jako první jsem Schuslerovi soli začala užívat já sama, přičemž se ke mně poté přidala také má náctiletá dcera, která nyní rovněž tento vyvážený zdroj minerálů užívá, a to již zhruba pět měsíců. Nyní začal Schuslerovi soli užívat také můj manžel, kterého v současné době trápí problémy s krční páteří, které aktuálně řeší se svým lékařem. Oba dva ovšem každému potvrdí, že se po užívání tohoto přípravku cítí po zdravotní stránce mnohem lépe. Dcera si dokonce zlepšila prospěch ve škole, což já osobně připisuji právě užívání Schuslerových solí i když to může být pouze má domněnka. V každém případě si účinky Schuslerových solí zamilovala celá rodina, což je hlavní.