Sedací souprava je základem každé správné domácnosti

13.08.2020

Sedací soupravy jsou v současné době odpočinkovým rájem, jehož nejsilnější stránkou je pohodlí. Sedací soupravy od sedaci-soupravy-lupinkova.cz představují kombinaci luxusu, pohodlí, estetiky a praktické fuknce v jednom. Vybíráte si novou sedací soupravu a rádi byste něco neotřelého. Přijďte si pro radu k nám. Námi nabízený nábytek pochází z dílny těch nejlepších řemeslníků a dlouholetou zkušeností.

Moderní sedací soupravy
Moderní sedací soupravy

Pořiďte si luxusní kožené sedací soupravy

Reprezentativní, luxusní kožené sedací soupravy od nás jsou potažené kůží. Můžete si vybrat z celé řady barevných provedení, stejně jako lze konkrétní sedací soupravu sestavit na míru. Mimo jiné vyrábíme také luxusní kožené sedací soupravy na míru, které se často nacházejí v reprezentačních sálech, ale jsou rovněž umístěné v hotelových atriích a přijímacích halách. Značky PF Nábytek a značka Polstrin Design představují českou kvalitu nejvyšší úrovně a dobré jméno.

Moderní sedací soupravy

Široký výběr sedacích souprav potěší každého designéra, může ovšem být těžkým oříškem pro ty, kteří si beztak dlouho vybírají vhodnou sedací soupravu. Výběr moderní sedací soupravy vám usnadníme buď na našich internetových stránkách, kde si sedací soupravu vyberete dle svých požadavků, nebo rovnou v naší designové prodejně. Námi nabízení moderní sedací soupravy jsou vyrobeny z masivu a lamalových roštů, zahrnují moderní sedací soupravy rohové, kožené i čalouněné.

Rozkládací sedací soupravy

Nabídku doplňují také polohovací a rozkládací sedací soupravy. Polohovací pohovky a rozkládací sedací soupravy jsou ideální do menších bytů, či do obývacích pokojů a pokojů pro hosty. Beze sporu by se rozkládací sedací soupravy hodily rovněž do kanceláří pro občasné odpočinutí po těžké práci.