Sháníte plesové šaty?

10.12.2019

Plesová sezóna již sice začala, to ovšem neznamená, že se jí už nemůžete zúčastnit. Jedinou podmínkou je pořízení kvalitních, a hlavně nádherných plesových šatů, ve kterých se budete cítit jako princezna z pohádky. Nebojte se zainvestovat trochu větší částku za kvalitu a lepší návrhářský styl, zvláště pak pokud se chystáte navštěvovat významnější akce. 

Plesové šaty
Plesové šaty


Proč mít kvalitní plesové šaty?

Plesové šaty by měly být základem šatníku každé ženy, která se chystá v následující plesové sezoně navštěvovat vybrané společenské akce. Na nich se samozřejmě nemůžete objevit v šatech z druhé ruky, které už před vámi někdo měl. V šatech se totiž musíte cítit jednak komfortně, ale na druhou stranu by měly sedět vaší postavě a stylu. Díky rafinovanému střihu to však není velkým problém, neboť dokáží skrýt i malé nedokonalosti.

Které si vybrat?

Prodej plesových šatů zahrnuje hned několik různých barev a střihů, mezi kterými si jistě vyberete i vy. Záležet bude pochopitelně na vašem osobním stylu a také akci, na níž se chystáte. Jestliže například vyznáváte sytě červenou barvu, pak si můžete pořídit nádherné plesové šaty s užším pasem a tenkými ramínky. Pokud na druhou stranu preferujete poněkud originálnější styl oblékání, pak doporučujeme pořízení šatů ve stylu overalu.

Kam se dlouhé plesové šaty hodí?

Každá žena asi tuší, kam by si dlouhé plesové šaty vzala a kam nikoliv. Rozhodně se nehodí na neformální večírek nebo oslavu, kde by takový druh oblečení byl spíše na obtíž. Daleko lépe se hodí na prestižní společenské události, mezi které bychom mohli zařadit právě například plesy. Pochopitelně si je můžete vzít i na všechny akce, jež se pyšní nálepkou black tie. Většinou se jedná o velmi formální události, kde se schází společenská smetánka.

Pokud jste si ještě nepořídila plesové šaty, měla byste tak urychleně učinit. Přeci nechcete letošní plesovou sezónu prošvihnout.