Sháníte vhodnou školku pro své děti? Vyzkoušejte soukromou školku Čiperka!

18.08.2020

Soukromá školka Čiperka pořád nabírá nové děti. Pedagogický, logopedický i zdravotnický personál, který má Soukromá školka Praha Modřany, poskytuje dětem škálu výukových a zábavných programů a obecně plnohodnotně strávený čas v dětském kolektivu.

Soukromá školka Čiperka
Soukromá školka Čiperka

Školka Modřany nabízí žáčkům spoustu zájmových činností

Děti, které v této školce našly druhý domov, si mohou vybrat z mnohých nabízených zájmových kroužků, ať se jedná třeba o výuku angličtiny, tenisu, hry na flétnu nebo plavání. Při kurzech keramiky si zase děti procvičí jemnou motoriku, na lekcích jógy se naučí dobře dýchat a lépe držet tělo. Pozitivní vztah ke zvířatům získávají děti aktivitami, jako jsou hipoterapie a canisterpie, aktivity využívající koně a psy.

Čiperka je ideální volbou pro rodiče a především děti

Soukromá školka Čiperka ovšem nemyslí pouze na děti, ale myslí rovněž na rodiče. Rodiče dětí jsou v této mateřské školce vždy vítáni. Jestliže si pro svá dítka vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Udržování příjemné rodinné atmosféry a spolupráce s profesionálním učitelským sborem jsou zde důležitými krédy. Děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat nejrůznější památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví zoo, mohou jet i na hory.

Čiperka není klasickou mateřskou školkou

Soukromá školka Modřany pečlivě, a přesto hravě připravuje budoucí prvňáky na vstup do školy. Předškolákům je zde připraven zajímavý výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se vyučuje zdravovědě, učí se zde rovněž o vlastnostech lidského těla o péči o zdraví. Budoucí prvňáčci jsou každoročně slavnostně šerpováni na parníku na Vltavě.