Skleněné nádoby využívám v podstatě každý den

08.01.2022

Skleněné nádoby pro své vonné esence, které vyrábím společně se svojí kamarádkou, využívám takřka každý den. V momentě, kdy jsem já i má kamarádka přišli o zaměstnání v pohostinství, vrhli jsme se na výrobu mýdel, svíček a vonných esencí. Zpočátku to pro nás bylo takové zpestření všedních dní, ze kterého se postupně stala velká vášeň a také práce. Dnes své výrobky prodáváme dokonce i do zahraničí a těšíme se vždy na různé trhy, kde své výrobky rovněž prodáváme. V plánu máme dokonce i to, že bychom se přesunuli se svými výrobky do kamenného obchodu. Vize tedy máme jasné.

Skleněné nádoby používáme i na svíčky

Skleněné nádoby nepoužíváme pouze na naše vonné esence, ale také na domácí ručně vyráběné svíčky, které do těchto populárních nádob ukládáme. Díky tomu svíčky vypadají o to více lákavěji. Velmi populární jsou také podložky z čirého skla, na které se vybraná svíčka položí a zabraňuje tak znečištění okolního prostředí kolem svíčky. Kromě toho svíčka v této nádobě rovněž vypadá naprosto neodolatelně. S kamarádkou máme rovněž v plánu obohatit náš sortiment také o podobně ručně vyráběné nádobky na svíčky, které by byly vždy tématické.

Skleněné nádoby s rozprašovačem ocení každá žena

Jelikož vyrábíme primárně vonné esence, jsou pro nás skleněné nádoby středobodem zájmu. Na mysli přitom máme nádoby, ve kterých se prodávají například různá léčiva. V poslední době ovšem velmi často využíváme tyto nádoby nejen s klasickým kapátkem, ale také s rozprašovačem, který vonnou esenci rozpráší do prostoru, který si přejete. Díky tomu se můžete nechat unášet na vlně pohody a klidu klidně celý den. Často si je zákazníci chtějí mít možnost koupit také samostatně, jelikož si doma jednotlivé esence ještě dolaďují podle vlastních představ. Jedná se o velmi atraktivní způsob použití našich vonných esencí.