Škola v přírodě v srdci panenské přírody Krkonoš

02.03.2021

V dnešní koronavirové době je potřeba, aby děti měly dostatek čerstvého vzduchu a pohybu v přírodě. Konečně se začíná oteplovat - a nastupující jaro a léto se bude nést ve známce školy v přírodě. No a kam vyrazit na tu nejlepší školu v přírodě? Přeci to našich nejoblíbenějších hor, do Krkonoš. V oblasti Benecko se nachází hotel u sjezdovky, který je pro pobyty jako je třeba škola v přírodě jako dělaný.

Škola v přírodě
Škola v přírodě

Co hotel nabízí?

Nejenom ubytování pro školu, ale také ubytování pro školku, letní tábor, adaptační pobyty či adaptační kurzy - na tohle vše je hotel TOP vybaven. Škola v přírodě je také samozřejmostí. Dětem bude pětkrát denně podáváno jídlo, aby měla dostatek sil na řádění v okolních lesích, na venkovním či vnitřním hotelovém dětském hřišti, ty starší si mohou zahrát volejbal či nohejbal a večer samozřejmě rozdělat táborák na hotelovém ohništi. A pro vedoucí nesmí chybět samozřejmě hotelové wellness centrum, kde se mohou po celém dni s dětmi zrelaxovat.

Kam se sportovním vybavením?

Hotel také nabízí samozřejmě dostatek prostoru pro vybavení. Jelikož se jedná o hotel u sjezdovky, je zde možnost využít prostoru vyhřívané lyžárny v zimních měsících. V letních měsících zase okolí hotelu doslova vybízí k výletům na kole, která si můžete uložit v kolárně. Nejenom kola, tako také koloběžky či jiné sportovní vybavení. Tyto úschovny jsou pro vás samozřejmě k dispozici zdarma. Ubytování pro školy v přírodě se snaží o všeobecný komfort.

Letní program hotelu TOP

V létě rozhodně myslíme na naše ratolesti, které mají prázdniny. V červenci a v srpnu se totiž mohou účastnit bohatého animačního programu. Nejenom tedy lyžařský výcvik v zimě, ale také zábava v létě tu čeká na každého, kdo se rád baví. Dopřejte svým dětem radost z čerstvého vzduchu.

Ubytování pro školy v Benecku v hotelu TOP je prostě top!