Školka Praha 10 aneb najděte svým dětem to nejlepší místo ke vzdělávání

12.01.2021

Za chvíli bude potřeba své malé ratolesti připravit na jejich první zápis do mateřské školy. Bude to poprvé, co bude vaše dítko delší dobu bez rodičů - a vy můžete opět začít chodit do práce. Jelikož již ve školce se dítě stimuluje na přípravu ke vzdělávání, co dostane ve škole, je třeba najít opravdu kvalitní mateřskou školu. Školka Praha 10 je skvělou volbou.

Školka Praha 10
Školka Praha 10

Školka s rodinnou atmosférou

Jelikož dítko ve školce bude trávit většinu dne, je třeba aby se zde cítilo opravdu spokojeně a uvolněně - prostě jako doma. A právě tohle splňuje školka Praha 10. Je to místo, kde si dítko nejenom pohraje, ale také se něco naučí a pořádně si odpočine, pokud chce. A pro vás je to skvělá volba, jelikož jako jedna z mála školek je otevřena každý den až do 19 hodin večer. Takže pokud se zdržíte v práci, nebude to žádný problém. Vaše dítko bude stále spokojené, protože bude mít stále zábavu.

Síť soukromých školek ProFamily

Tahle soukromá mateřská školka Dubeč - Praha 10 se nachází také ještě v Praze 9, 4 a v Měšicích u Prahy. Takže pokud máte zájem o návštěvu jedné z těchto školek, není nic jednoduššího, než do vámi vybrané zavolat a domluvit si soukromou prohlídku všech prostor a seznámení se se zaměstnanci. Mateřská škola ProFamily toto nabízí. Zjistíte tak, kde vaše dítko bude trávit svůj volný čas a že bude opravdu v bezpečí, což je hlavním zájmem všech zaměstnanců.

Vzdělání i zábava

Vaše dítko bude mít celý den co dělat, rozhodně se nemusíte bát, že by se ve školce někdy nudilo. Soukromá mateřská škola ProFamily Praha Dubeč nabízí na výběr z různých kroužků, jako je například keramika, jóga, tanečky či Cannisterapie a další. Navíc je možné své dítko poslat se školkou v létě k moři nebo v zimě třeba na hory. Možností je opravdu mnoho.

A vaše dítko si to opravdu zaslouží.