Slastný spánek ne a ne přijít, jelikož vás rozptyluje světlo z pouličních lamp?

22.08.2020

Jsou vaše okna během léta vystavena neustálému slunečnímu žáru? Nebo máte jen příliš slídivou sousedku? Většina zákazníků řeší podobný problém: vybrat si vnitřní stínění, nebo také populární venkovní stínění. Mnohdy pomůžou prosté venkovní žaluzie, skvělé venkovní rolety, populární markýzy, efektivní pergoly, rovněž i svislé fasádní clony, v opačných případech zas vnitřní žaluzie, anebo i prospěšné látkové sítě, případně užitečné sítě proti hmyzu. Nejideálnější varianta není nikdy jen jedna.

Venkovní rolety
Venkovní rolety

Jako nejefektivnější způsob stínění se jeví rolety. Oblíbené venkovní rolety Climax se stanou vaším užitečným společníkem při ochraně vašich oken před proměnlivým počasím, venkovní rolety současně dokážou minimalizovat lomoz zvenku a ještě přispějí k obraně vašeho majetku. A proto výtečné rolety Climax poslouží jako spolehlivá ochrana před slunečním žárem, avšak venkovní rolety jsou rovněž praktickým pomocníkem při izolaci jakéhokoliv domu. Pokud vám spíše vyhovuje určitá designová varianta, příjemné bydlení vám mohou vytvořit možnosti textilního stínění, jako jsou látkové rolety, nebo rozmanité plisé žaluzie, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie Climax. Látkové návrhy jsou zpracovány dle bohaté barevné škály, veškeré použité látky jsou vysoké jakosti s neobvyklým dekorováním.

Díky zmíněným pozitivním znakům se efektivní venkovní rolety Climax staly využívanou okrasou mnohých domů. Různé druhy rolet se dělí dle odlišné výroby lamel, jak se ovládají a montují: pro novostavby a rekonstrukce se využívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, pro dokončené stavby jsou vhodné spíše rolety s přiznaným boxem. Všechny rolety mají možnost dálkového ovládání a motorového pohonu.

Stín na balkoně nebo větší terase zase vytvoří markýzy největšího českého výrobce Climax, k jejimž hlavním kladům patří především zajištěná konstrukce, odolné a pevné materiály různého barevného vyvedení a dekorů, s bohatým sortimentem různých doplňků. Také na markýzy, stejně jako na námi prodávané rolety, venkovní rolety a ostatní stínění, poskytujeme prodlouženou záruku na krásné čtyři roky.