Stavební a demoliční práce aneb potřebujete se zbavit chátrající budovy?

13.12.2022

Plocha vhodná pro stavební výstavbu nacházející se v České republice pochopitelně není nafukovací, takže není možné přistavovat nové budovy do nekonečna. Ne nadarmo se totiž říká, že staré většinou musí ustoupit novému, což v případě chátrajících objektů platí dvojnásobně. Jejich demolice však není tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát, a proto byste si na ni vždy měli objednat zkušené odborníky s vhodnými stroji.

Jak probíhá demolice?

Relativně malé procento lidí ví, že uložení a recyklace odpadů je nedílnou součástí precizně provedených demoličních prací. Specializovaná firma zabývající se demolicemi však nabízí komplexní balíček služeb, kdy je nejprve provedeno vyklizení celého objektu, a to včetně likvidace vzniklých odpadů. Ty jsou řádně tříděny a likvidovány v souladu s příslušnými právními předpisy, takže se nemusíte obávat žádných legislativních postihů. Až po dokončení celkového vyklizení budovy následuje její samotná demolice.

Které stroje budou použity?

Stavební a demoliční práce pochopitelně nemohou zaměstnanci renomované společnosti provádět pouze s ručními bouracími kladivy a palicemi. Aby demolice probíhaly efektivně, má specializovaná firma k dispozici moderní stavební stroje. Mezi ně patří velké pásové bagry s vysokým výkonem a vynikající spolehlivostí. Kromě toho jsou k dispozici také nakladače zabezpečující nakládání suti na odvozové prostředky, které potom odpad vozí na recyklační střediska.

Jak si demolici objednat?

Pokud jste majiteli většího průmyslového objektu, který máte v plánu v nejbližší době zlikvidovat, neváhejte se obrátit na specializovanou společnost. Zaslání nezávazné poptávky jejích služeb nebylo nikdy jednodušší, protože stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách. Do něho uvedete vaše kontaktní údaje a také vymezení dotazu. Ten se může týkat demoličních prací nebo následného drcení a třídění sutí.

Demolice chátrajících objektů nebyly nikdy jednodušší. Renomovaná firma totiž provede demolici rychle, a s odpady naloží přesně podle platných zákonů.