Tandemové seskoky

18.03.2020

Jste zážitkový typ člověka? Přijďte si zkusit tandemové seskoky. Jištěný tandemový seskok patří mezi dobrodružné výzvy, na kterou budete vzpomínat celý život.  

Tandemový seskok padákem
Tandemový seskok padákem

Jestliže vám dobrodružné tandemové seskoky doopravdy učarovaly, obraťte se na prověřené organizátory ze společnosti Paraškola - IMPACT, protože tandemový seskok padákem musí být bezpečný. Život a zdraví jsou přednější zážitkům a dávkám adrenalinu.

Ozkoušejte si tandemové seskoky padákem

Na jejich internetových stránkách si každý nadšenec může zamluvit tandemový seskok padákem. Využít ho můžete vy sami nebo ho dát někomu ze svých blízkých jako originální dárek k Vánocům nebo třeba k narozeninám. Vybírat můžete z celé nabídky tandemových seskoků a objednávku si zajistit prostřednictvím webových stránek. Během seskoku se dají pořídit i záznamy, které vám zůstanou jako vzpomínka na neopakovatelný zážitek. Skákat můžete také ve větší skupině, seskok je poté výrazně levnější.

Kdo tandemový seskok padákem provozuje?

Veškeré uvedené akce se konají v Kolíně na letišti. Přesná poloha každého letiště je zmíněna na webu i s GPS souřadnicemi. S přítelem, přítelkyní, s nejlepším přítelem nebo někým z rodiny si ozkoušejte bezpečný tandemové seskoky padákem. 

Máte-li žaludek na lekce volného pádu, můžete skákat pod dozorem instruktorů. Pro tyto kurzy jsou nutné zdravotní prohlídky u leteckého doktora. 

Pakliže se vám zážitkové tandemové seskoky padákem opravdu líbí a rádi byste mu obětovali víc energie, můžete například využít lekce pro samostatný seskok, IAFF, AFF.