Thermalpark Dunajská Streda je skvělou volbou pro letní dovolenou

24.06.2020

Plánujete léto strávit doma, ale toužíte po krátké, finančně nenáročné dovolené se svými dětmi? Pak je možná ten správný čas navštívit Thermalpark Dunajská Streda, kde si každý z vás přijde na svoje. Děti si najdou nespočet letních zábavných aktivit a vy si užijete chvíli zaslouženého klidu.

Thermalpark Dunajská Streda
Thermalpark Dunajská Streda

Kdy je dobré objednávat?

Dovolenou je vždy dobré rezervovat s časovým předstihem, aby se nestalo, že budou všechna místa dávno zaplněna turisty. Také, pokud se chystáte jet v létě, je ideální vybírat datum ke konci prázdnin, kdy se letoviska a lázeňské resorty začínají vylidňovat. Rozhodně se nežeňte pryč hned první týden. Může se totiž stát, že zde bude hlava na hlavě. Dobré je se také porozhlédnout po výhodných nabídkách a akcích. Například thermalpark Dunajská Streda nabízí řadu akčních balíčků. A jestliže se chce vyhnout turistické špičce, volte datum například na jaře či na podzim.

Dostatek aktivit pro všechny členy rodiny

Každý, kdo minimálně jednou strávil dovolenou se svými dětmi, ví, že je důležité vymyslet jim dostatek aktivit, aby se nenudily nebo vám celý den nevisely na krku. Thermalpark Dunajská Streda má možností hned několik, a tak se nejspíš nestane, že byste se nudili. Ti, kteří vyrazili za klidem a nic neděláním, najdou odpočinek v saunách, termálních a léčivých bazénech či vířivkách. A ti, co si přišli zařádit, se mohou zabavit na řadě klikatých tobogánů. Zkrátka a dobře, o aktivity zde není nouze.

Udělejte si výlet za kulturou

Thermalpark Dunajská Streda se může nejen chlubit svými lázeňským zázemím, ale také skvělou zeměpisnou polohou. Nachází se totiž nedaleko samotné Bratislavy, která nabízí bezpočet kulturních atrakcí. Kromě toho se zde nachází i unikátní Vodní dílo u obce Gabčíkovo, či zoologická zahrada Malkia Park.

Ať už tedy cestujete za odpočinkem nebo kulturou, rozhodně to stojí za to.