Tričko proti pocení - jak si ho správně vybrat

06.07.2019

Pohodlné a kvalitní tričko by mělo být základem každého pánského šatníku. Jak jistě sami dobře víte, pánové nakupování přímo nesnáší, a proto často zvolí cestu nákupu přes internetový obchod. Díky tomuto způsobu se nebudete muset rozčilovat nad ostatními lidmi v kamenném obchodě, neboť si z pohodlí kancelářské židle vyberete naprosto exkluzivní tričko. 

Tričko proti pocení
Tričko proti pocení

Proč mít tričko proti pocení?

Tričko proti pocení by mělo působit při nošení nejen příjemně, ale mělo by i dobře vypadat. To je umožněno díky kvalitní látce, jejíž vnitřní strana disponuje malou úpravou, která má za úkol zrychlit proces odpařování lidského potu. Oproti tomu je vnější vrstva ošetřena proti skvrnám a špíně, takže odpuzuje kapaliny i případné zbytky nečistot. Díky těmto vylepšením se nošení trička proti pocení stane opravdovou radostí.

Jsou trička proti pocení opravdu kvalitní?

Trik je v triku, takže se o jeho kvalitu rozhodně nemusíte bát. Na jejich výrobu je používána na nejlepší bavlna a jejich výroba probíhá kompletně na území České republiky. Díky tomu máte skutečně jistotu, že vámi zakoupené tričko vydrží běžné nošení po několik let. Všechny vyrobené kusy oblečení jsou pochopitelně v souladu s evropskou i tuzemskou legislativou, a navíc jsou vyráběny pomocí speciálních technologií šetřících životní prostředí.

Musím se o tričko nějak starat?

Pokud jste si zakoupili tričko pod košili, nemusíte se o něj po pořízení nijak zvlášť starat. Před prvním nošením jej určitě nemusíte prát. Doporučujeme jej prát na 30 °C a naruby, aby došlo k minimálnímu narušení speciálně upravené horní vrstvy. Pochopitelně budete tričko pod košili i žehlit, což byste měli provádět opět s naruby obráceným textilem. Rozhodně však nepoužívejte aviváž a nesušte tričko proti pocení v bubnové sušičce.

Výběr správného trička je velice jednoduchý. Pokud nemáte rádi nákupy v kamenných obchodech, můžete si tento kus oblečení samozřejmě objednat z renomovaného e-shopu.