U Kulky - ubytování v Kyjově

10.06.2019

Kyjov - samé srdce Slovácka - pořádá celou řadu kulturních akcí a nabízí i spoustu turistických památek, vč. krásných přírodních scenérií, skvělého vína a jídla. Pro r. 2019 je pak pro návštěvníky moravského města Kyjov přichystaná rozsáhlá nabídka zajímavých kulturních akcí.

Penzion U Kulky
Penzion U Kulky

Kultura, folklór, sport a penzion Kyjov

Návštěvníci zde mohou na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok poznat místní folklórní tance a hudbu, poslechnout si cimbálovou muziku nebo si i zatančit, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček "Hračky ze staré půdy". Turisté se rovněž mohou těšit na populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří potřebují komfortní ubytování Kyjov v rodinné atmosféře, můžeme doporučit jedině Kyjov penzion U Kulky.

Za výborné jídlo, pití a pohostinnou atmosféru ručí penzion Kyjov "U Kulky" ležící v jádru Kyjova, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, rodinné atmosféry poskytuje také skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i větší skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete příznivými cenami, výtěčnou domácí stravou doplněnou o výborné moučníky či opékaná, grilovaná či uzená masa.

Kyjov a jeho cyklistické stezky

Milovníci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion stojí uprostřd Kyjova, a tak si každý cyklista může vybrat dle délky a náročnosti trasu, která pro něj bude nejideálnější. Za prozkoumání tak stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.