Ubytování Příbram mě nadchlo

02.10.2021

Ubytování Příbram mě skutečně velmi mile potěšilo a zároveň nadchlo. Netušila jsem, že se dámský výlet do Příbrami promění v takto bezvadně strávený víkend s velmi dokonale propracovaným ubytováním. S kamarádkou jsme si rezervovali pokoj s názvem Titanic, jelikož jsme obě fanynkami tohoto kultovního filmu. Výběr pokoje byl tak velmi jednoduchý. Samotný vzhled pokoje mě po příjezdu nadchnul mnohem více než na fotografiích a byla jsem tak velmi mile potěšena. Bylo to skutečně krásné ubytování. Penzion Příbram si s tématickou výzdobou pokoje a realistickým vzhledem dal skutečně záležet, což oceňuji.

Ubytování Příbram oslovilo i mou kamarádku

Ubytování Příbram neoslovilo pouze mě, ale také mou dobrou kamarádku, která se na dámský výlet vydala se mnou. Penzion Příbram byl tak skutečně skvělou volbou. Veškeré naše vcelku velmi pozitivní pocity navíc podpořil také bar Hollywood, který nabízel velmi útulné místo pro noční život. Široká nabídka míchaných nápojů, diskotéka, a dokonce i živá hudba nás doslova dostala do kolen. Mimo jiné je celý bar propojen se zahradní restaurací, kdy bylo možné si na objednávku nechat připravit maso v místní udírně. Atmosféra, která zde panovala, byla naprosto nepopsatelná. Já i má kamarádka Magda jsme si výlet užili opravdu naplno.

Konal se i výlet na Svatou Horu

Aby nás s Magdou netrápila pouze společenská únava po celou dobu našeho pobytu, rozhodli jsme se výlet pojmout i více zodpovědně a vydali jsme se tak na Svatou Horu, tedy na velmi významné barokní místo na samotném vrchu u Příbrami. Bylo to jedním slovem dokonalé. Příští rok na toto místo s sebou namísto Magdy vezmu svého přítele a vytvoříme si zde takový malý milenecký azyl. Příbram je totiž naprosto čarokrásná a byla by škoda si podobně romantický výlet odepřít. Plán na příští rok tedy dostává konkrétní obrysy.