Ubytování Třeboň vás vezme za srdce

09.03.2022

Ubytování Třeboň vás každopádně vezme za srdce. V tomto krásném lázeňském městečku totiž naleznete od všeho něco. Je tu příjemný wellness se službami, které byste si neměli stejně tak jako já, nechat rozhodně ujít. Probíhají zde dokonalé masáže, při kterých si naprosto vyčistíte hlavu, a ještě se k tomu všemu budete cítit svěžeji než kdy jindy. Mají tu krásnou a ničím nenarušenou přírodu, úžasné rybníky, chráněnou krajinnou oblast a bezvadně rovinatý terén, který přeje pěší turistice. Zážitků mám z tohoto krásného místa nespočet a rozhodně vím již nyní jedno a sice, že se sem rozhodně opět brzy vrátím a vezmu s sebou i celou svoji rodinu. Pension Třeboň je totiž naprosto zcela dokonalý a bylo o mě opravdu neuvěřitelně postaráno po celou dobu trvání mého pobytu.

Ubytování Třeboň bylo zcela bez výhrad

Ubytování Třeboň bylo zcela bez výhrad. V podstatě si nemohu vzpomenout na jednu jedinou věc, kterou bych mohla vznést na adresu ubytování v Třeboni. Krásný a nově zařízený pension Chocholoušek se o mě totiž postaral jako o královnu. Personál pensionu byl více než příjemný a každé mé přání bylo předem splněno. Pension Třeboňsko je tak za mě skutečně velmi přívětivým hotelem, na který člověk v dnešní době narazí pouze výjimečně. Jsem rozhodně ráda za to, že jsem mohla v tomto hotelu strávit svoji příjemnou letní dovolenou a již nyní přemýšlím, v kterém období sem vyrazím společně se svým manželem a synem.

Ubytování Třeboň bylo plné výletů

Ubytování Třeboň jsem pojala skutečně velmi aktivně, a i když jsem většinu svého času trávila na masážích či v bazénu, udělala jsem si samozřejmě čas také na aktivní odpočinek, který bezmezně miluji. Pravidelně jsem tak chodila na dlouhé túry, poznávala chráněné krajinné oblasti Třeboňska i jsem zavítala do samotného srdce Třeboně, které mě okouzlilo svoji lázeňskou kulturou a nádhernými lázněmi. Je jen škoda, že jsem nestihla projít celou Třeboň křížem krážem, jelikož jsem se musela po několika dnech vrátit zpátky do reality a odjet domů.