V chovné stanici si pořídíte štěňátko z prověřeného

11.08.2020

Postrádáte ve své domácnosti společníka ze zvířecí říše? Přemýšlíte-li o psovi s průkazem původu, s nímž budete moci navštěvovat výstavy, bude ideální, pokud kontaktujete specializovanou chovnou stanici. U štěněte z chovné stanice si budete jistí, že pochází z prověřeného rodu. Nějaké chovatelské stanice mnohdy sdělují plánované přírůstky, a tak si včas vyberete a zarezervujete svého budoucího pejska.

Pořiďte si  štěňátko z prověřeného chovu
Pořiďte si štěňátko z prověřeného chovu

Zdá se vám pes bullmastif, buldoček, anebo pejsek mops?

Jaké rasy psů jsou v současnosti nejvíce populární? Bezpečně povrdíme, že populární jsou bullmastif štěňata, francouzský buldoček štěňata, eventuálně milá mops štěňata. Odpočátku byl bullmastif hlídacím plemenem, a tak si žádá pevný výcvik. Jestliže jej řádně vycvičíte, už navždy vás bude bránit a bude vám vděčný. Francouzský buldoček a mops jsou rasou menší velikosti, která mají rozmarnou, přítulnou a přátelskou náturu. Přes jejich zarputilost je dokážete kvalitně vytrénovat. Záleží jen na vás, jestli to vyhraje francouzský buldoček, mops, anebo bullmastif, štěňata těchto plemen jsou prostě úžasná.

Mad Bull Farm, chovná stanice, která produkuje mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Chcete-li štěně s průkazem původu, většina chovatelů doporučuje chovnou stanici Madbull Farm, která byla založena již v roce 1992 a jejíž psi dodnes sklízejí úspěch i na zahraničních výstavách. K mání jsou v dnešních dnech francouzský buldoček štěňata, štěňata jsou na světě už pár týdnů. Můžete oslovit chovnou stanici Madbull Farm a zjistit si podmínky prodeje a předání štěněte.

Na nové majitele se v současnosti těší také mops štěňata, která jsou opravdu milounká. Všichni jmenovaní psi si rychle zvykají na malé děti