Vinylové plovoucí podlahy

20.11.2019

Plánujete pořídit novou podlahu do kuchyně, do obývacího nebo dětského pokoje? Dnes se těší velké popularitě třeba právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž všestrannou krytinou, která se dá pohodlně položit do každé místnosti. 

Vinylové plovoucí podlahy
Vinylové plovoucí podlahy

 Mezi nejpodstatnější výhody vinylu patří především velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, cenová dostupnost a jednoduchá údržba.

Proč právě vinylová plovoucí podlaha?

U tohoto druhu podlah se můžete sekat rovněž s označením PVC, která ale zahrnuje rovněž linolea neboli marmolea. Tuto podlahu je možné pořídit v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Zakoupit si můžete celé role, čtverce nebo lamely, záleží jen na preferenci, kterou při pořizování vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava - vinylové plovoucí podlahy v současnosti vyberete po celé České republice. Rozhodně vám však můžeme doporučit jejich koupi na webu vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je k dostání spousta provedení.

Podlahy ze dřeva

Dřevěné podlahy jsou klasika, se kterou se je možné setkat nejen ve starších domácnostech. V dnešní době jsou pořád oblíbené, a to i přestože jim konkurují PVC krytiny či koberce. Pokládka plovoucích parket pak bezesporu není tak náročná, jak se může na první pohled zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Vynikají svými tepelnými vlastnostmi, disponují jedinečnou životností a samozřejmou záležitostí je rovněž rozsáhlý výběr povrchových úprav. Zakupte si i vy dřevěnou podlahu. Brno, resp. Tišnov u Brna, je sídlem známé společnosti Podlahy Stylefloor, kde si vše můžete prohlédnout.

Zkuste e-shop

Vyberte si podlahu z domova. Lze si tak pohodlně promyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete pro PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva nebo marmolea, rozhodně tak zvaně nešlápnete vedle. Obecně máte dnes v oblasti podlahových krytin široký výběr.