Vířivky, mobilní vířivky a infrasauny

20.04.2019

Parné dny i dlouhé zimní večery jsou jako stvořené pro absolutní regeneraci a očistu těla i ducha. Urychlený styl života by měl být kompenzován oddechovými činnostmi, kam spadají například masáže, sport, dále wellness, také aktivní odpočinek, procházky zelení, práce na zahradě, určité záliby, či kultura.  

Vířivá vana
Vířivá vana

Umožníme vám pořízení obyčejného individuálního wellness pojímajícím oblíbené vířivé vany, praktické infrasauny a populární mobilní vířivky.

Cenově výhodné, moderní vířivé vany každému zajistí dokonalou očistu organismu

Sportovci, či manuálně pracující osoby, osoby se starším datem narození, ale i děti nebo mládež v rozpuku s radostí využijí výhod, jimiž oplývají populární vířivé vany. Obyčejná konstrukce vířivé vany dnes poskytuje možnost zabudování vířivé vany v koupelně normálních proporcí, na zahrádce, podzemních prostorách, či v obývacím pokoji, dokonce i na jachtě. Nabízíme malé vířivky, ale také větší vířivé vany pro více lidí. Jednotlivý klient si tak může přednést svá přání a potřeby, vířivé vany uspokojí každého, i nejnáročnějšího, klienta.

Cenově přijatelné mobilní vířivky

Jednotlivý klient si dnes může zařídit wellness zónu přesně podle svých potřeb. Proto si každý zájemce u nás může vybrat užitečné mobilní vířivky, jež se pyšní snadnou a rychlou instalací, ale i přijatelnou cenou. Proto si každý zájemce může prohlédnout naše mobilní vířivky - spa, pro jejichž výrobu se použilo kvalitní laminované PVC a syntetická kůže. Obvyklá kapacita mobilní vířivky bývá čtyři lidi. Podstatné je také to, že mobilní vířivky nemusíte hustit speciálním kompresorem, ani ústy, protože všechny mobilní vířivky jsou opatřeny automatickým nafukovacím mechanismem. Avizované mobilní vířivky se pyšní různými tryskami s proudy.

Klady praktické infrasauny

Proporce infrasauny jsou jejím hlavním pozitivem. Prohřívání organismu za pomocí infračervených paprsků je úkolem infrasauny, zevrubné údaje a poučení najdete na našich stránkách. Už tedy nepotřebujete utrácet za lístky do sauny, ode dneška máte soukromou.