Vyberte si na rolety Praha všelijaké originální římské rolety a další funkční zastínění

31.07.2020

Leckterá česká nebo slovenská domácnost ocení všelijaké typy zastínění od prověřeného dodavatele Invence.net. Dodávka a montáž zastínění je působištěm mladé, rychle se rozvíjející firmy, která se nestydí realizovat zastínění v jakémkoli duchu. Zabezpečení neměnné hodnoty, dlouholeté trvanlivosti a nefádní design jsou známkou jakosti námi dodávaných zastínění. Nádherné římské rolety, látkové rolety, originální dvojité rolety, bateriové rolety, nanorolety, jiné rolety a různé žaluzie do střešních oken dodává a montuje Invence. net - rolety Praha po Česku i na Slovensku.

Originální římské rolety a další funkční zastínění
Originální římské rolety a další funkční zastínění

Jsme orientováni i na horizontální a vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie, vkusné garnýže, potřebné závěsy a záclony, rozličné markýzy, bezpečnostní venkovní žaluzie, avšak také předokenní rolety, praktické markýzy pro zimní zahrady, znovuobjevené korbové markýzy. Nabídka pojímá také populární screenové a PVC rolety a účinné sítě proti hmyzu. Přední tuzemští a zahraniční výrobci námi dodávaného zastínění jsou zvučných jmen: Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, Isotra, Brustor, Renson, Frigerio, a také Bematech a Warema. Na každé práci s námi dělají bytoví návrháři, projektanti a designéři.

Poskytujeme služby v nekonečném rozsahu. Dovedeme vám pomoci s výběrem zastínění i s vhodným zaměřením. Objednávku dokážeme předem vizualizovat a cenově ocenit. Samozřejmostí je dodávka, montáž, záruční a pozáruční servis vybraného zastínění od Invence.net - rolety Praha. Většina konkrétního zastínění je dodávána se zárukou na pět let. Nabídka zastínění je rozšířena o sympatické novinky a akce. Do novinek jsme zařadili kolekci látek na plisé žaluzie, anebo digitální celoplošný potisk textilních rolet, potisk japonských stěn, nebo vertikálních žaluzií.