Výroba samolepících etiket posunula náš business dál

21.04.2020

Potravinářský průmysl, kosmetika nebo výroba potřeb pro truhláře. Všechny tyto obory nedávno spojilo jedno - výroba samolepících etiket jim pomohla v růstu firmy. Jak pomohla kosmetické firmě se zdokonalením a jakou roli hrála u výroby mražených výrobků?

Mražené výrobky

Jihočeská firma zabývající se výrobou mražených produktů dlouho přemýšlela, jakým způsobem zrychlit svou produkci a ulehčit si každodenní starosti. Výroba samolepících etiket se stala jednou z příjemných změn v růstu jejich firmy. Díky kvalitnímu provedení se etikety skvěle hodí pro polepy, které musí vydržet i extrémní zátěž, například v podobě mrazu a ledu. "Samolepící etikety výrazně zrychlily naši produkci a ulehčily nám práci. Byla to dobrá volba."

Výroba samolepících etiket
Výroba samolepících etiket

Rozjezd kosmetické firmy

"Dlouho jsme přemýšleli, jak urychlit výrobu etiket, které potřebujeme na všechny obaly naší přírodní kosmetiky," uvádí majitelka kosmetické firmy, která používá pouze organické a bio složky pro výrobu unikátních produktů. "Samolepící etikety, které si sami navrhneme od materiálu, technologie potisku, až po použité lepidlo, nám naprosto vyhovují. Jsou odolné a naprosto precizně vytvořené. Díky tomuto pokroku jsme se posunuli mnohem dál, a naše produkty získaly profesionální vzhled. Přešli jsme z domácí výroby do velkých prostor."

Potřeby pro truhláře

Výroba samolepících etiket pomohla v rozvoji také firmě, která vyrábí potřeby pro truhláře. "Všechny kotouče, dýhy a další potřeby jsme opatřili etiketami, které nám urychlily veškerou manipulaci s nimi. Od skladů, přes obchody, až po předání zákazníkům. Dnes si již neumíme představit návrat do doby, kdy jsme to všechno dělali sami."

Etikety, které mají různá využití, spojuje jediné - vysoká kvalita a individuální možnosti použití.