Zahradní gril, krb nebo udírna?

10.10.2019

Zahradní krby, udírny či zahradní grily jistě patří mezi populární doplňky, které mají své nezastupitelné místo u většiny rodinných domů. 

Zahradní krb s udírnou
Zahradní krb s udírnou

 Rádi si během teplých letních večerů posedíte se svou rodinou či s přáteli nad chutným jídlem z rozpáleného grilu? Právě nyní je skvělá možno pořídit si ho. Přece jen, zahradní grily a zahradní krby je třeba kupovat na začátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Na prodej a samotnou výrobu zahradních krbů se pak specializuje firma Zahradní krby Věříš, která v tuzemsku působí již 15 let. Její zahradní krby jsou k dostání v několika praktických provedeních. Vždy jde o víceúčelový krb, jehož součástí je rovněž domácí udírna. Zahradní krby Věříš splňují ty nejvyšší standardy kvality a vyrábějí se z vápenopískových cihel, které vypadají báječně na každé zahradě. Můžete si vybrat až ze 6 typů krbů. Nicméně všechny modely mají originální design a dlouhou životnost.

Krb, gril či třeba udírna?

Občas je dost těžké se rozhodnout, co si přesně vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Současné zahradní grily Věříš mají obrovskou výhodu nejen v malých rozměrech, ale také v možnosti snadného přemístění. Pokud tedy nevlastníte pergolu či třeba altán, kde byste rádi měli nastálo umístěný váš krb, je určitě lepší koupit gril. Ten je pak tedy možné využít přesně tam, kde bude potřeba.

Zahradní krby Věříš pak rovněž vyrábí jak samostatné zahradní udírny, tak i udírny, které jsou přímo součástí krbů. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, jelikož ho můžete využít nejenom k okamžité přípravě masa, zeleniny nebo třeba ryb, ale můžete si doma připravit i své vlastní uzené maso.

K dispozici je vám pak rovněž vzorková prodejna v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Pokud si nebudete vědět rady, zde vám ochotně poradí.