Zajistěte si profesionální stavební dozor

10.08.2020

Máte před sebou stavbu rodinného domu nebo jiného objektu? Nebo vás čeká rozsáhlá rekonstrukce? Pak budete rozhodně potřebovat technický dozor nebo stavební dozor, který zajistí, že se všechno podaří. Technický dozor nebo právě stavební dozor je pak ve vybraných případech nezbytností. Neváhejte tedy a vyberte si takový, který vám dokáže zajistit prvotřídní služby.

Stavba s profesionálním dozorem
Stavba s profesionálním dozorem

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Sháníte vhodného člověk pro technický dozor či stavební dozor? Pak se podívejte na webové stránky stavbyadozory.cz, kde máte k dispozici širokou škálu profesionálních služeb. Nabídka obsahuje také stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu či bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), poskytnutí profesionálního poradenství či zajištění výkonu funkce koordinázora BOZP. Prakticky nezáleží na tom, jestli vás čeká realizace rozsáhlejší nebo jenom menší stavby, dozor a jeho výběr nikdy nepodceňujte.

Technický dozor pro čerpání financí z veřejných zdrojů

Zákon přesně definuje, v jakých konkrétních případech se bez dozoru neobejdete. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo realizuje stavbu svépomocí. Spolu se stavebníkem pak dozor dohlíží na dodržování všech nutných předpisů. Na rozdíl od něj pak technický dozor je nařízen tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. Ve specifických případech toto tedy není možné zanedbat.

Kdo je ale vlastně technický dozor investora a co má na starosti? Tento člověk úzce spolupracuje s investorem a dokáže mu poskytnout cenné rady již ve fázi projektování. Je vám tak schopen klidně ušetřit značné peníze. Dohlíží na realizaci stavby i upozorňuje na možné problémy. Na www stránkách stavbyadozory.cz si je možné najít kvalitní dozor, který dokáže zařídit všechno za vás, a tak vám ušetří čas a zejména sníží výdaje.