Zařiďte si kancelář prvotřídním vybavením

21.11.2019

Sháníte úplně nový kancelářský nábytek, trezory, regály, kartotéky, psací stoly či si zařizujete svou dílnu, šatny nebo sháníte manipulační techniku pro svou provozovnu? 

Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek

 Hledáte vhodný sedací nábytek do svého podniku nebo třeba venkovní vybavení? Pak se zaměřte na kancelářská křesla, židlí a parkovacích zábran v internetovém obchodě All4.cz.

Kancelářské židle a křesla

Na co se vyplatí dbát při výběru kancelářské židle? Sezení na ní by mělo určitě podporovat přirozený tvar páteře a obecně by mělo být komfortní. Samozřejmostí je tedy pohodlný a přiměřeně široký sedák každé kancelářské židle. Pozor na to, aby byl anatomicky tvarovaný a mírně zaoblený. Takovýto tvar sedáku vám zajistí, že se vám bude pohodlně sedět. Samozřejmostí by měla být také stabilní základna, díky které se budete po kanceláři pohybovat bezpečně. Příjemným bonusem je také anatomické opěradlo nebo nastavitelné opěrky rukou, které se přizpůsobí vám i vašim potřebám.

Kancelářské židle můžeme také označovat jako kancelářská křesla. Často jde o ten stejný produkt jen s rozdílem, že křeslo je vždy pojízdné, zatímco kancelářské židle nemusí být pohyblivé. Oblíbené jsou ovšem rovněž obyčejné čalouněné nebo jednoduché plastové židle, které je však vhodné umístit jenom do čekáren nebo tzv. zasedaček.

Parkovací zábrany

Chcete si pojistit své parkovací místo, na kterém by ležela parkovací zábrana, a to by tak patřilo jen vám? Nabízíme širokou škálu sklopných i pevných parkovacích sloupků a zábran. Chcete-li si naopak parkování o něco ulehčit, vybírejte se stojanů pro kola. Všechny doplňky pak můžete pořídit právě na All4.cz.