Zařiďte si koupelnu moderními obklady a dlažbou

07.01.2020

Zařizujete si novou koupelnu nebo jen rekonstruujete tu starou? V tom případě rozhodně potřebujete vhodné obklady, které by byly podle vašich představ a které by zároveň koupelně slušely. Vybírat je možné se spousty barev, tvarů i úprav. Zatímco o pár let zpátky se největší oblibě těšily především světle modré, oranžové nebo kupříkladu růžové koupelny, dnes dávají naopak lidé přednost koupelnám v hnědém, šedém nebo pískovém odstínů. Díky těmto barvám bude mít vaše koupelna přirozený vzhled, takže se vaše koupelna promění na nejideálnější místo pro relaxaci a odpočinek.

Obklady
Obklady

Jak rychle vybrat obklady?

Všechny obklady a dlažby by spolu měly ideálně ladit. Takže vám doporučujeme nejdříve si zpracovat návrh koupelny a obklady a dlažby vybírat až podle něj. Dnešní obklady a dlažby do koupelny splňují nároky nejšpičkovější kvality, vysoké odolnosti, praktičnosti a hlavně moderního designu. Na internetu je pak dostupná široká nabídka atraktivních produktů. A pokud už máte koupelnu vybranou, možná si váš názor na poslední chvíli rozmyslíte a dáte přednost zcela jinému provedení.

Kvalitní obklady a dlažby do koupelny by rozhodně měly vyhovovat i těm nejnáročnějším nárokům. Podstatný je například hrubý povrch dlažby, který vás ochrání před případným uklouznutím a na který je také možné přímo postavit sprchový kout. Na trhu poskytuje dlažbu mnoho výrobců, kteří své výrobky děli do produktových řad. V nich je možné vybírat tradiční i designově zpracované dlažby. Každá vyhovuje jiným požadavkům a každá je také za jinou cenu.

Perfektní souhra barev a materiálů

Jedinečné obklady a dlažby koupíte v e-shopu, kde na vás čeká široká nabídka. Pořídíte zde také koupelnový nábytek. Společně se záchody a umyvadly představuje velmi důležitou část koupelny. Moderní koupelnový nábytek je nejčastěji bílý nebo v imitaci dřeva. Sortiment obchodu ale nezapomíná i na netradiční kousky nábytku. Sortiment ale představuje zejména bohatý výběr zrcadlových a koupelnových skříní.