Zaveďte si levné volání s kvalitní službou

09.07.2020

Novodobý telefonní servis pro všechny zájemce, kteří si přejí mít cenově dostupné, levné volání, tak to je VoIP - telefonování přes internet. Výraz Voice of Internet Protokol (VoIP) je z angličtiny a označuje telefonování přes internet. Všichni zájemci o VoIP získají nejdříve běžné telefonní číslo, pak již mohou používat domácí telefonní přístroj, jenž byl dříve využíván pro pevnou linku, ale také z tabletu, stolního počítače, notebooku i chytrého telefonu.

Levné volání se službou VoIP
Levné volání se službou VoIP

Hlavním přínosem volání přes internet je výrazná úspora nákladů. Při registraci na webu Sbohempevnalinko.cz zákazník dostane telefonní číslo a může využívat nadstandardních služeb. Každý potenciální zájemce o levné volání si v systematické tabulce nalezne potřebné informační údaje o tom, za kolik se telefonuje do různých sítí a kolik stojí pronájem telefonního čísla (většinou od jedné koruny za měsíc). Služba VoIP na webu Sbohempevnalinko.cz přináší pozitiva v tom, že zákazníci neplatí žádný paušál, nýbrž pouze to, co opravdu provolají. Toto telefonování přes internet je, co se týká kvality připojení, totálně srovnatelné s běžnou telefonní linkou. Velmi záleží na kvalitě a rychlosti internetového připojení.

Jaký telefon je pro servis VoIP je neideálnější? Pro nahrazení pevné linky je doporučována IP brána, eventuálně i IP telefon. Praktický stolní IP telefon se honosí užitečnými funkcemi. Sortiment e-shopu Sbohempevnalinko.cz obsahuje jednoduché i složité aparáty, jež disponují velkým displejem a zvukem v HD kvalitě. Klienti, kteří využívají přenosné IP telefony, rádi užívají Gigaset se sluchátky s nabíječkou a IP jednotkou. Nabídka obchodu zahrnuje VoIP telefony, stejně tak VoIP brány, různé bezdrátové telefonní přístroje a jiné příslušenství. VoIP telefon má víceúčelné využití, souběžné telefonování přes internet je jednoduché z domova i kanceláře.