Zrcadlové skříňky jako designový prvek vaší koupelny

14.10.2020

Každé ráno začíná ve většině domácností téměř stejným rituálem. Z postele si to člověk nasměruje rovnou do koupelny. Kromě nevyhnutné hygieny v ní trávíme čas také zkrášlováním svého zevnějšku. Je proto nesporně důležité, abychom tento čas trávili v místnosti, která v nás probudí pozitivní myšlenky a úsměv na tváři. Kvalitní a hezké zařízení je proto nevyhnutelnost. Stejně jako zrcadlové skříňky.

Zrcadlová skříňka do koupelny
Zrcadlová skříňka do koupelny

Dodají nejen místo, ale i styl

Zařízení interiéru je nás dnes mnohem důležitější, než tomu bylo kdysi, kdy byla jediným požadavkem především funkčnost. Tuto skutečnost ovlivňoval zejména fakt, že na trhu panoval absolutní nedostatek čehokoliv. Tyto časy však naštěstí dávno skončily a dnes nám výrobci přináší nepřeberné množství nejrůznějších doplňků a nábytků. S masivní výměnou umakartových jader původních panelákových koupelen přišla obrovská poptávka po nadstandardním vybavení. Zmizely funkcionalistické police a neforemné kusy. Nahradily je elegantní zrcadlové skříňky, skýtající nejen praktičnost, ale také příjemný design. Jejich provedení je naprosto flexibilní - od jednoduchých, funkčních skříněk, až po luxusní nábytek, za který by se nemusel stydět ani ten největší milovník kýče.

Zrcadlové skříňky s vestavěným LED osvětlením

To je přesně to, co vaše koupelna potřebuje. Zvlášť pokud hledáte sofistikované řešení bez zbytečných zásahů. Pokud je vaše koupelna limitována prostorem, nahlédněte do nabídky koupelnových studií a zaměřte se na zrcadlové skříňky s vestavným LED osvětlením. Tento šikovný výmysl vyřeší dvě mouchy jednou ranou. Získáte potřebný prostor a zároveň osvětlení bez potřeby přemýšlet nad instalací samostatného světla. Navíc jsou skříňky opatřené LED osvětlením velice efektní, moderní a koupelně dodají šmrnc.

Zrcadlo je samozřejmost

Ať už s osvětlením či bez, povinnou výbavou všech těchto nábytkových kusů jsou zrcadla. Bez těch by koupelna byla jen jakousi poloviční záležitostí. Volba správné velikosti zrcadla je ale poměrně zásadní. Měla by odpovídat prostorovým možnostem místnosti, ve které bude umístěné. Vybírejte proto tak, aby koupelnu co nejvíc opticky zvětšilo a zároveň nenarušilo útulnost celého prostoru. Trendem jsou větší zrcadla bez rámu, doplněná buď již zmíněným osvětlením nebo kosmetickou lupou či teleskopickým přídavným zrcadlem.

Možností, jak zařídit koupelnu, je mnoho. Ve specializovaných prodejnách vám poradí, případně připraví vizualizaci výsledku.