Blog o zdraví

Uzdravující sůl z mrtvého moře je dosud nepřekonaná v účincích. Přirozeným odpařováním mořské vody a následnou krystalizací soli bez chemických vlivů se čerpá přírodní sůl z mrtvého moře. Minerální sůl se prosušuje a nežádoucí příměsi písku a bahna se vytřídí. Blahodárná sůl z mrtvého moře by správně měla být bílá a sypká, následně je používána v...

Jak lze zvládnout nepříjemné životní období naprosto bez chemie? Přejete si přírodní produkt, který je dostatečně silný, aby zvládl i skutečně těžké nezdary? Pojďte si s námi projít 3 příběhy, ve kterých hrají hlavní roli Bachovy kapky.

Pod pojmem léčivé kameny si rozhodně nemusíme představovat amulety, které by nás nějakým zázračným způsobem mohli zbavit veškerých zdravotních komplikací. Ba naopak se jedná pouze o amulety, které fungují výhradně za předpokladu, že jejich vnitřní síle naplno věříte.

Parné dny i dlouhé zimní večery jsou jako stvořené pro absolutní regeneraci a očistu těla i ducha. Urychlený styl života by měl být kompenzován oddechovými činnostmi, kam spadají například masáže, sport, dále wellness, také aktivní odpočinek, procházky zelení, práce na zahradě, určité záliby, či kultura.