Blog o službách

Vlastníte velkou firmu? Nebo jen hledáte místo pro vaši úschovnu, sklad či dílnu? Pak jsou lodní kontejnery přesně tím, co hledáte. V dnešní době lze nalézt desítky dostupných typů, takže je se nemusíte obávat, že byste nenašli ten nejvhodnější pro vás. A jak se k němu dostat? Možností je víc, než byste si mysleli.

Podnikání na internetu má svá specifika. Jedná se o virtuální svět, v němž se však pohybuje obrovské množství lidí, které lze získat jako návštěvníky i zákazníky. Pokud máte vlastní webové stránky, tak v rámci marketingového mixu určitě řešíte jejich propagaci. PPC kampaně jsou jednou z možností, jak se s reklamou obrátit na uživatele internetu a...

Plynová chromatografie má opravdu široký záběr využití, no nejdůležitější pozice zastává v různých průmyslových odvětvích. Ke klíčovým patří zejména průmysl petrochemický, chemický, ale také zdravotnický. Aplikovat ji lze při kontrolních procesech v technologickém provozu nebo při kontrole hotových produktů. Tato metoda je rovněž nezastupitelná při...

Plast je všude kolem nás, a přestože jeho největší sláva je už za námi, stále se hojně využívá. Svět se bez nich nemůže obejít. Je to dáno také tím, že výroba plastů je relativně levná záležitost. Musí být však vyrobeny kvalitně a s ohledem na zákonné předpisy. Proto existují společnosti, které dodávají plastové polotovary v té nejvyšší kvalitě.

Každá společenská nebo firemní akce si žádá kvalitní ozvučení, které nebude nikoho rušit a bude všem plynule a dobře rozumět. Pronájem zvukové techniky vám poskytne všechno, co budete potřebovat k tomu, aby se vaše akce povedla na jedničku.

Jedna z povinností, která nejvíce straší začínající podnikatele je vedení účetnictví. Co to konkrétně všechno obnáší a znamená a kdo je povinen účtovat? Účetnictví nemusí být takový strašák, jak se zdá. Účetní programy si poradí s tím nejtěžším za vás. Nejdůležitější je vědět, zda ho vůbec musíte vést.

Víte, v jakých případech potřebujete volat kvalitní instalatérské práce Praha? Jaký je časový úsek, kdy se k vám mohou dostat v rámci havarijní služby? A pro co všechno vlastně potřebujete mít kontakt na dobrého instalatéra? Projděte si vše, co potřebujete vědět.

3D panoramatické fotografie 360° pro Google Maps, vytvoří firemní prezentaci, zachytí svatbu nebo utvoří virtuální prohlídku vašeho podniku nebo hotelu. Ve spolupráci s Google bude možné zviditelnit vaši firmu přímo na Google Maps, kde se tato virtuální prohlídka bude ukazovat, a vaši zákazníci k vám budou mít blíž. Službu vytvoření 3D virtuální...

Je jedno, zda stavíte svépomocí, nebo se obrátíte na firmu. Pokud se něco porouchá, nastává problém, který je potřeba rychle vyřešit a shánět náhradní díly. Stroje bez nich prostě nefungují, plány dostávají na frak a celá stavba se prodlužuje a prodražuje. O něco menší starost je to v případě, že si stavební stroje pronajmete, takže problém musí...

Stavební stroje zná asi každý a ani nemusí být z oboru, ale víte také, k čemu všemu se tyto stroje, které běžně vídáme na stavbách, využívají? Stavební techniku dělíme podle typu prací, na které se používají. V pozemním stavitelství se užívá mnoho různých strojů a jsou vybírány podle toho, co umí, a na jaký výkon se přesně hodí.