Blog o cestování

Plánujete léto strávit doma, ale toužíte po krátké, finančně nenáročné dovolené se svými dětmi? Pak je možná ten správný čas navštívit Thermalpark Dunajská Streda, kde si každý z vás přijde na svoje. Děti si najdou nespočet letních zábavných aktivit a vy si užijete chvíli zaslouženého klidu.

Už se těšíte, až vyrazíte na Beskydy na kole? Už se na vás těší jedno z nejkrásnějších míst naší republiky. Čistá příroda, příjemní lidé a luxusní zážitek pro všechny cyklisty. Vydejte se za aktivním odpočinkem, budete nadšeni.

Portugalské hlavní město patří k jedněm z nejhezčích měst, které můžete v Evropě navštívit. Každoročně se do Lisabonu vydávají statisíce turistů nejenom z Evropy, ale také z celého světa. Obdivují zde nejenom historickou architekturu, ale také životní styl místních obyvatel. Navíc zde můžete ochutnat exotické mořské plody v těch nejlepších...

Už začínáte přemýšlet nad vhodným místem pro vaši zimní dovolenou? Objevte Benecko - Krkonošskou obec nacházející se na Jilemnicku. Čeká vás zde nejen zábava, lyžování a všechno co patří k pravým zimním radovánkám ale také skvělý hotel pro rodiny s dětmi.

Cestování za hranice České republiky s sebou přináší řadu zajímavých zážitků, fotografií, nových přátel i mnoho pracovních zkušeností. Nikdo si už však nechce zpět přivézt nepříjemnou, nebo neléčitelnou nemoc.

Kyjov - samé srdce Slovácka - pořádá celou řadu kulturních akcí a nabízí i spoustu turistických památek, vč. krásných přírodních scenérií, skvělého vína a jídla. Pro r. 2019 je pak pro návštěvníky moravského města Kyjov přichystaná rozsáhlá nabídka zajímavých kulturních akcí.

Levné a kvalitní karavany jsou doménou firmy DJ AUTO-CAR. Prodávané, technicky přezkoušené, levné karavany ověřený dovozce DJ AUTO-CAR vykupuje v Belgii a Nizozemsku.