Blog o cestování

Pobyt plný aktivit, nových zážitků, krásné přírody a také výborného jídla - to jsou hlavní předpoklady, které by měl splňovat rodinný hotel. V Česku se snaží vycházet rodinám vstříc naprostá většina ubytovacích zařízení. Některé však mají před jinými náskok díky své lokalitě. Jednou z těch, které byste rozhodně měli zahrnout do svého prázdninového...

Plánujete léto strávit doma, ale toužíte po krátké, finančně nenáročné dovolené se svými dětmi? Pak je možná ten správný čas navštívit Thermalpark Dunajská Streda, kde si každý z vás přijde na svoje. Děti si najdou nespočet letních zábavných aktivit a vy si užijete chvíli zaslouženého klidu.

Už se těšíte, až vyrazíte na Beskydy na kole? Už se na vás těší jedno z nejkrásnějších míst naší republiky. Čistá příroda, příjemní lidé a luxusní zážitek pro všechny cyklisty. Vydejte se za aktivním odpočinkem, budete nadšeni.

Portugalské hlavní město patří k jedněm z nejhezčích měst, které můžete v Evropě navštívit. Každoročně se do Lisabonu vydávají statisíce turistů nejenom z Evropy, ale také z celého světa. Obdivují zde nejenom historickou architekturu, ale také životní styl místních obyvatel. Navíc zde můžete ochutnat exotické mořské plody v těch nejlepších...

Už začínáte přemýšlet nad vhodným místem pro vaši zimní dovolenou? Objevte Benecko - Krkonošskou obec nacházející se na Jilemnicku. Čeká vás zde nejen zábava, lyžování a všechno co patří k pravým zimním radovánkám ale také skvělý hotel pro rodiny s dětmi.

Cestování za hranice České republiky s sebou přináší řadu zajímavých zážitků, fotografií, nových přátel i mnoho pracovních zkušeností. Nikdo si už však nechce zpět přivézt nepříjemnou, nebo neléčitelnou nemoc.

Kyjov - samé srdce Slovácka - pořádá celou řadu kulturních akcí a nabízí i spoustu turistických památek, vč. krásných přírodních scenérií, skvělého vína a jídla. Pro r. 2019 je pak pro návštěvníky moravského města Kyjov přichystaná rozsáhlá nabídka zajímavých kulturních akcí.

Levné a kvalitní karavany jsou doménou firmy DJ AUTO-CAR. Prodávané, technicky přezkoušené, levné karavany ověřený dovozce DJ AUTO-CAR vykupuje v Belgii a Nizozemsku.